Vi behandler din forespørsel, vennligst vent

Bygdanytt_580x435

Kontaktinformasjon

Redaksjonen


Bygdanytt held til i 3. etasje i Øyrane Torg, Indre Arna. (Bruk trappegang/ heis ved Spar)

Vår kontortid er: Månd. – fred. kl. 08.00 – 16.00.

Ådnavegen 63, 5260 Indre Arna

Telefon: 55 53 57 70

Telefaks: 55 53 57 80

E-post: bn@bygdanytt.no

Tips: tips@bygdanytt.no

Annonser

Annonsering: annonser@bygdanytt.no

Tilsette

Eirik Langeland Fjeld - redaktør

Mobil: 95 99 72 37

E-post: eirik@bygdanytt.no

 

Nils-Ove Støbakk - nyhetsleder

Mobil: 98 04 70 82

E-post: nils-ove@bygdanytt.no

 

Ronny Bertelsen - journalist                       

Mobil: 90 17 21 66

E-post: ronny@bygdanytt.no

 

Lars Sveinung Lid - journalist

Mobil: 90 15 41 92

E-post: lars@bygdanytt.no

 

Snorre Bang Utaker - journalist

Mobil: 41 23 60 01

E-post: snorre@bygdanytt.no

 

Anne Lise Leiren Mastervik - avdelingskonsulent

Mobil: 48 19 70 24

E-post: anne.lise@bygdanytt.no

 

Ingrid Bjørke Nisamjan - markedskonsulent

Mobil: 40 87 29 32

E-post: ingrid@bygdanytt.no

Tips oss


Vi i BN er avhengig av god hjelp frå publikum for å halde oss oppdatert på det som skjer på Osterøy eller Arna. Ring oss gjerne på 95 99 72 37 eller send ein e-post på tips@bygdanytt.no

Det kan være både små og store saker. Tips også om mennesker som fortener å bli nemnd, eller har ei historie vi kan lage reportasjer om.